Ajo është një këngëtare shume e njohur, por dhe një prej femrave më me stil dhe elegancë në showbizin shqiptar.

  • foto galeri
  • foto galeri

Jonida Maliqi ka mahnitur sërish fansat e saj me fotot e postuara në Instagram.

Kësaj radhe ajo është paraqitur nga plazhi, duke marrë vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjetet sociale, ku është shfaqur me një gotë në dorë, nje fustan trasparent të zi që i tregon bikinin e zi dhe një kapele në kokë ku është pikturuar një flamingo.

Komentet dhe zemrat nuk kanë munguar për Jonidë, e cila prej disa kohësh është në një lidhje dashurie me aktorin Romeo Veshajn.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb