Michela Persico ka magjepsur ndjekësit me foton më të fundit të publikuar në profilin e saj në Instagram. Gruaja e mbrojtësit të Juventusit, Daniele Rugani, ka tronditur fansat me fizikun e saj që të lë pa frymë.

Prezantuesja dhe influencuesja në fakt është shfaqur në rrjetet sociale direkt nga stadiumi për Atalanta-Juventus. Në formë të lakmueshme si gjithmonë, Michela Persico di të tërheqë vëmendjen. “Në transfertën e Bergamos”- shkruan ajo në foton e postuar ku në sfond ishte stadiumi, por shumica e ndjekësve kanë komentuar linjat e saj pefekte, duke marrë komplimente të shumta.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndonëse në moshën 32 vjeçare dhe nënë e dy fëmijëve, Michela Persico nuk ka humbur asgjë nga shkëlqimi i dikurshëm, duke ruajtur formën fizike perfektë dhe qëndruar kështu në qendër të vëmendjes sa herë ajo luan një rol të ri në film apo qoftë edhe kur poston një foto.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb