Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video ku tregon tre gjerat që i duhen Shqipërisë.

Basha thotë se nuk është piktor, por duke marrë lapsin shkruan mbi tabelë se Shqipërisë i duhet punësim, integrim në BE e ndryshim.

Prandaj ai kërkon nga shqiptarët që më 25 prill të votojnë numrin 9.

‘’Nuk jam piktor, por unë e di se çfarë i duhet Shqipërisë për të ecur përpara. Voto 9!’’- shkruan Basha.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb