Vetë qytetarët shprehen në News24 se pakënaqësia e tyre ndaj qeverisë sa vjen e rritet. Ata thonë se jetesa bëhet çdo ditë dhe më e papërballueshme me rritjen drastike të çmimeve.

Qytetaret shprehen se do të dalin masivisht në protestën e 12 nëntorit të thirrur nga opozita, pasi sipas tyre, çdo gjë në vend është katastrofë.

Për më tepër dëgjoni rrëfimin e qytetarëve:

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: