Avokati i njohur, Spartak Ngjela është shpesh në qendër të mediave për shkak të komenteve të tij.

Një koment i tij për moderatoren Bora Zemani ku ai shprehu simpatinë, pak kohë më parë bëri xhiron e rrjetit.

Në një intervistë për News24 ai ka komentuar deklaratën e tij për moderatoren.

“Po të ishte ndjerë keq Bora Zemani, do më vinte dhe mua në vështirësi, por ajo tha ishte shumë koment i bukur. Ishte një kompliment normal dhe nuk ishte gënjeshtër, ajo ka pushtuar gjithë mediat me nivelin e saj aktorial, me bukurinë dhe elegancën e saj.

Moderatorja: Pse thoni nivelin aktorial?

Spartak Ngjela: E ka të mirë dhe nivelin aktorial, aktore është.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb