Duket se dera e Ronaldos tek PSG është mbyllur pasi agjenti i  tij Jorge Mendes ka fluturuar nga Parisi për në Porto mbrëmjen e sotme.

Sot nuk pritet të ketë vendim, por nesër rifillojnë negociatat e kalimit të Ronaldos tek Manchester City.

Deri më tani dihet se Juventus kërkon 28-30 milion euro për Ronaldon, por Manchester City do të vendosë nesër për hapin e radhës.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb