Katy Perry ka treguar se si po e kalon periudhën e mëmësisë.
36 vjeçarja e ftuar në “American Idol”, zbuloi se që kur është bërë nënë për herë të parë, ajo është shumë e zënë duke u kujdesur për fëmijën e saj.
Këngëtarja e famshme ka treguar se që nga ai moment, është më e kufizuar, dhe nuk ka kohë as të depilojë këmbët.

Katy ngriti këmbën lart në tryezën e gjyqtarit te American Idol për t’i treguar këmbët shokut të jurise Luke Bryan.

“Ajo paska kohë që nuk qenka depiluar”, tha Luke.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb