Teksa e gjithë bota po përballet me koronavirusin, zbulohet një vend ku nuk lejohet që të flitet për këtë virus.

Bëhet fjalë për një lokal në periferi të Romës. Mbi banak është shkruar një mesazh mjaft i qartë: “Të gjitha bisedat mbi virusin, izolimin apo virologjinë janë të ndaluara.”

Sipas menaxheres së barit Cristina Mattioli, qëllimi i kësaj nisme është shkëputja e klientëve nga pandemia globale vetëm për pak kohë teksa konsumojnë kafe. Stafi i lokali e ka marrë këtë vendim për të hequr vëmendjen e qytetarëve nga pandemia.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: