TIRANE

Protestës së 9 kombëtare të opozitës së bashkuar i është bashkuar edhe ish kryeministri Sali Berisha.
Ashtu si në cdo protestë, lideri historik i PD-së, i është bashkuar edhe këtë të premte protestës së opozitës së bashkuar, në sheshin përpara kryeministrisë.

Me dy gishtat lart Berisha ka përshëndetur protestuesit e shumtë në numër në protest ndërsa është bërë një me ta në shesh.

Aktiv ish kryeministri ka qenë edhe përmes rrjeteve sociale, para se të niste protesta e 9 kombëtare e opozitës së bashkuar.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb