Nuk ndalen lëkundjet e tokës në Shqipëri. Një tjetër tërmet i fortë është ndjerë në orën 14:28 minuta me epiqendër në detin Adriatik, 53 km në veriperëndim të Tiranës ose 25 km në jugperëndim të Lezhës.

Para tij një lëkundje më e lehtë në orën 13:34, 12 km në perëndim të Fushë-Krujës.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: