Instituti Shtetëror Shëndetësor ka gjobitur dy fasoneri në Gjirokastër.

Mësohet se shkak për gjobitjen është bërë fakti që fasoneritë nuk kanë respektuar masat kundër koronavirusit.

Kujtojmë që ditët e fundit fasoneritë janë kthyer në vatra të rrezikshme të përhapjes së COVID-19 në disa qytete të vendit, si në Tiranë, Krujë, etj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb