ANGLI

Totenham Hotspurs vendos që të gjobisë Harry Kane pasi sulmuesi anglez nuk u paraqit mëngjesin e sotëm në stërvitje.

Duket se klub anglez nuk ka për ta toleruar golashënuesin e tij për shkak të sjelljes së këtij të fundit.

Kane kërkon em çdo kusht të largohet nga Totenham, por londinezët insistojnë ta mbajnë duke refuzuar muajin e kaluar edhe një ofertë të majme për të.

Manchester City është gati të ‘thyejë’ bankën për Kane, por pengesa e vetme është Totenham.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb