LEZHA

Mark Marku i PD rezulton të jetë kandidati më i votuar me 3 mijë e 559 vota pas numërimi të 107 QV-ve në Lezhë.

Në vend të dytë për demokratët e rezulton Agron Gjekmarkaj me 1 mijë e 858 vota.

Nga socialistët, më të votuarit janë ish-ministrja Lindita Nikolla me Gentian Malotajn ,secili nga 3 mijë e 251 vota, ndjekur nga Eduard Ndreca me 3 mijë e 104 vota.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb