TIRANE

Këngëtarja e muzikës popullore Maja vetëm pak ditë më parë na tregoi se është në pritje të ëmbël. Ajo e pranoi pranoi publikisht këtë gjë në emisionin ‘Rudina’ ku zbuloi dhe gjininë e bebes.

Ajo tregoi nëpërmjet tullumbaceve blu, se është në pritje të një djali, i cili do të vijë në jetë në muajin dhjetor. E teksa pritjes së ëmbël po i vjen fundi, për të pasur kujtime të bukura, Maja ka realizuar një set fotografik.

  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja kishte veshur një fustan të bardhë metë cilin dukej si një princeshë. E kuruar në detaje, këngëtarja shkëlqen me këtë pamje dhe mund të themi se i ka rënë një nur i shtatzënie.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb