Videoja që po shihni vjen nga Kankun, Meksikë. Aili Reierson po realizonte setit fotografik të martesës së saj së bashku me bashkëshortin mbi një motorr uji.


Nga videoja deti duket me dallgë dhe erë dhe dhëndrri mezi e mban motorrin dhe gjatë rrotullimit nusja bie në ujë.


Ky moment qësharak nuk ia ndryshoi humorin nuses, e cila e vazhdonte situatën me humor, duke thënë që ishte mirë.


Nusja ndihmon për të dalë nga uji me ndihmën e personave te tjerë të pranishëm.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: