Me debate po shoqërohet emisioni i sotëm ‘Open’ në News24. Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Akil Kraja, e cilësoi analistin Arion Sulo se po bën zhurmuesin në këtë studio me tezat e tij.

Ndërkohë ky i fundit theksoi se i kanë shpëlarë trurin, duke shigjetuar kështu Berishën.

DEBATI

Akil Kraja: Po bën zhurmuesin
Eni Vasili: Nuk ju lejoj të flisni kështu. Ai është gazetar!
Arion Sulo: Kush më solli këtu? Si jam unë zhurmues? Kush më solli këtu?
Boçi: Po e kërcënoni. Mos u merrni me një fjalë. Po silleni sikur na keni ftuar për të fyer. Ne sulmojmë gazetarët? Sulmet e gazetarëve i keni parë live ju.

Sulo: Po bëni viktimën tani, sikur ofenduam ne. Unë bëra pyetje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: