Presidenti Ilir Meta ka publikuar një video në rrjetet sociale ndërsa shfaqet krah këngëtarit të mirënjohur shkodran, Bujar Qamili.

“Bilbili i Shkodrës është magjik dhe nuk mund t’i rezistosh, përveçse t’i dorëzohesh talentit të tij.” shkruan Meta bashkëngjitur videos, ndërsa këndon vargjet e këngës, ‘O shpirt sa të du’

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb