Autoriteti i Aviacionit Civil, ka lajmëruar se janë anuluar 4 fluturime drejt Italisë, të planifikuara për t’u realizuar ditën e nesërme (Datë: 06.07.2021).

AAC, njofton se shkak për anulimin është bërë një grebë e ofruesve të transportit ajror. Sa i përket fluturimeve të anuluara ato vijojnë si më poshtë:

Anulohet fluturimi nesër Tiranë 14:45-Pisa 16:20

Anulohet fluturimi nesër Pisa 17:20-Tiranë 18:55

Anulohet fluturimi nesër Romë 17:00-Tiranë 18:25

Anulohet fluturimi nesër Tiranë 11:25-Romë 12:50

Njoftimi i plotë i AAC:

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb