Ajo shquhet për format dhe bukurinë e saj dhe Olivia Cuplo ka nxjerrë edhe një herë anën e saj më të bukur.

Modelja 26 vjeçare është shfaqur seksi me një veshje me dizenjo leopard, teksa largohej nga restoranti Craig’s në West Hollywood, Los Anxhelos, të premten mbrëma.

Pavarësisht spekulimeve se ajo do të fejohet së shpejti, artistja nuk ka dhënë asnjë deklaratë, por ka bërë të gjithë të flasin për këmbët dhe gjoksin që i binin në sy.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb