Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin e ish-deputetit, Shezei Rrokaj, Iv Rrokaj.

Dyshja e bëri lidhjen publike në Mars të vitit që lam pas, dhe siç duket do të bëhen prindër për herë të parë. Burimet për ‘Iconstyle’ kanë treguar se këngëtarja është shtatzënë, dhe barku i saj është mëse i dukshëm.

Olta ende nuk ka reaguar ende për lajmin e ëmbël, e nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim detaje të tjera nga këngëtarja.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: