Ajo është seksi dhe e vetëdijshme për këtë fakt.

Olta Gixhari luan shpesh me joshjen e duhet thënë se ia arrin gjithmonë të provokojë.

Bionde, simpatike, e qeshur dhe e guximshme, aktorja e njohur është vazhdimisht në vëmendjen e publikut.

Së fundmi bukuroshja ka postuar në Instagram disa foto nga pushimet e saj në Valencia.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb