Olta Gixhari shquhet për format që ka të cilat nuk heziton ti ekspozojë.
Kohën e fundit jo rrallë herë ajo provokon nga shtrati.


Janë linajt e trupit të saj, ato që bien më shumë në sy.

Edhe pse ajo s’ka pak muaj që ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë Olta duket në superformë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb