DURRËS

Një operacion antidrogë është zhvilluar në Durrës. BalkanWeb mëson se në zonën e Plazhit janë arrestuar dy persona.

Mësohet se këta persona ishin nën vëzhgim, teksa Policia i arrestoi më pas. Operacioni vijon pasi bëhet me dije se dy personat janë pjesë e një grupi kriminal të shpërndarjes së drogës në Durrës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb