Detaje të reja nga operacioni i SPAK me 32 urdhër arreste të lëshuara. Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se mes të arrestuarve janë dhe personazhe të njohur të botës së krimit.

Operacioni vijon në disa qytete. 19 urdhër arreste janë lëshuar vetëm në Elbasan.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: