Opinionisti i njohur Arian Konomi ishte i ftuar në ditëlindjen e moderatores Bora Zemani.

Ai i uroi gjithë të mirat Borës teksa i dha edhe një këshillë.

Duke u pyetur nga moderatorja se cila është këshilla që i jep, Arian Konomi u përgjigj: “I kam thënë, ndoshta ti se kupton por ke shpëtuar nga shumë gjëra duhet të ndjehesh me fat për këtë gjë, por edhe duhet ta kuptosh këtë gjë”, tha ai.

Theksojmë se, Bora mbushi 30 vjet me 9 janar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb