TIRANË

Opozita ka pasur një axhendë të ngjeshur prej disa ditësh por në orët e fundit takimet janë bërë më intensive.

Për herë të dytë, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka shkuar në selinë e PD-së e shoqëruar nga nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili. ndërkaq në takim janë kreu i PR, Fatmir Mediu, kreu i PDK Nard Ndoka, Mesila Doda nga PDIU si dhe ish-deputetë të tjerë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb