Në një prononcim të shkurtër për mediat pas ndeshjes me Partizanin e Beogradit, portieri Orges Shehi, është shprehur se Skënderbeu luajti si i barabartë.

Shehi një ndeshje e zhvilluara më së miri, a meritonit ,më shumë?

Kemi luajtur si të barabartë, e kemi bërë këtë në shumë ndeshje, kështu është futbolli, duhet të kënaqemi me barazimin.

(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: