TIRANE

Moderatorja Orinda Huta dhe producenti Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë në korrik të këtij viti. Ata mirëpritën në jetë një vajzë që e pagëzuan me emrin Atara dhe ndajnë shpesh momente nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi, Orinda ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku u është përgjigjur fansave të saj. Një prej ndjekësve e ka pyetur Orindën: “Çfarë provove kur e pe për herë të parë?” Kësaj pyetjeje ajo i është përgjigjur: “Më shpërtheu zemra, falenderoja Zotin për këtë mrekulli dhe Atares i thash, ku i gjete këto flokë moj dashuri? Kurr nuk mendoja që do kisha një bebe me flokë.”

Nga ana tjetër kujtojmë se këtë të diel Orinda u rikthye në ekran me emisionin e saj “Jo vetëm modë”.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb