Modelja shqiptare Oriola Marashi duket se i ka shfrytëzuar në maksimum pushimet duke mos pyetur për pandeminë, dhe duke udhëtuar sa më shumë në Shqipëri dhe jashtë shtetit për të shijuar plazhet.

Duket se këto e kanë harxhuar disi Oriolën, por ajo ka vendosur të kursejë në shtator me fillimin e vjeshtës dhe përfundimin e pushimeve.

Modelja gjithsesi nuk heq dorë nga ‘vesi’ dhe i lutet miqve mos e ftojnë për të dalë sepse do të dalë gjithsesi.

Prej disa muajsh Oriola është e lidhur dhe e fejuar me futbollistin e kombëtares shqiptare, Eros Grezda i cili pas aventurës në Skoci vijon në Kroaci ku po bën mjaft mirë me NK Osijek.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb