Oriola Marashi është ndër modelet më të ndjekura të showbizit shqiptar dhe tashmë dihet që fotot e saj nuk i lënë shumë vend imagjinatës. Format perfekte trupore dhe pozat provokuese e kthejnë atë përherë në qendër të vëmendjes.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këtë herë Oriola ka çmendur fansat e saj me disa foto të nxehta nga plazhi, ku shfaqet me bikini, që i nxjerrin në pah të pasmet. Teksa publikon fotot hot modelja, që shfaqet në poza të nxehta komenton:’U bë deti kos’. Komentet dhe zemrat nuk kanë munguar për Oriolën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb