TIRANE

Ajo është ndër modelet shqiptare që komentohet në masë të madhe në faqet rozë. Pothuajse secila lëvizje e saj merr interes mediatik, ndërsa edhe ndonjëherë ajo jep detaje nga jeta dhe karriera profesionale.

Bëhet fjalë për bukuroshen brune, Oriola Marashi, e cila çmend ndjekësit me çdo foto që poston në rrjetet sociale.

Në një postim në rrjetin social Instagram, duke shijon pushimet në Dubai, Oriola nuk ka kursyer veten përmes veshjes së ekspozuar.

E veshur me ngjyrë të vjollcë, modelja ka vënë në fokus linjat trupore, për të cilat pëlqehet mjaft shumë. Për aksesorë ajo ka vendosur të mbajë çantë, teksa në kokë ka vënë një kapele të lezetshme.

“Lamborgini i vjollcë”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazheve. Së fundmi ajo është përfolur rreth lidhjes që ka me futbollistin Eros Grezda, të cilët po dalin tashmë në mënyrë publike së bashku.

View this post on Instagram

Purple lamborghini ?

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb