Lidhja e futbollistit të njohur Eros Greza dhe modeles Oriola Marashi ka qenë shpesh kryefjala e mediave rozë.

Dyshja pëlqehet shumë nga publiku dhe fotot e publikuara prej tyre priten me interes së madh. Së fundmi, Oriola ka publikuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet së bashku me Grezën duke pozuar para pasqyrës.

Që të dy janë shfaqur të veshur plot stil, madje Erosi e ka kompletuar veshjen edhe me një maskë mbrojtëse, një masë e nevojshme tashmë për ndalimin e COVID-19.

Vlen për t’u përmendur që dyshja shpërndan për fansat shumë foto nga koha që kalojnë së bashku.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb