TIRANE

Oriola Marashi është një prej modeleve më të njohura shqiptare. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpesh imazhe provokuese.

Oriola

Në fotografinë e fundit që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, Oriola shfaqet e gjitha e zhveshu e mbuluar me një tyl. Në këtë mënyrë modelja lajmëron dhe për prokjetin e saj të ri.

Me sa kuptojmë nga postimi Oriola do të provojë veten e saj edhe në muzike. “Unë kam një të dashur të quajtur muzik dhe së shpejti ne do të kemi një fëmijë” – shkruan Oriola në Instragram.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb