Oriola Marashi ka realizuar foto me veshje transparente.
Modelja, njihet për pozat seksi që poston në rrjetet sociale.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Emri i saj shpesh lakohet për sukseset e arritura si modele, e njësoj ka vepruar edhe së fundmi.
Ajo zgjodhi që kësaj radhe të paraqitet si engjëll, ndërsa në sy bie veshja e tejdukshme e cila i zbulon pothuajse gjithçka.
Oriola në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe është shumë e dashur për publikun.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb