TIRANE


Modelja Oriola Marashi, prej disa ditësh ndodhet në Dubai, nga ku poston shumë foto e video të cilat kanë tërhequr vëmendjen e fansave, të cilët kanë ndritur dyshime së me kë po i kalon pushimet modelja.


Ditën e djeshme për të shuar dyshimet tek të gjithë ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të verdhë krah një të mashkulli të shkurtër me veshje arabe dhe shkruan me humor ‘Me të dashurin tim misterioz’.


Mesa duket ajo po shijon disa ditë pushime me motrën e saj dhe mikeshat, ndaj vështirë se mund të zbulojmë imazhin e ndonjë mashkulli krah saj.

Oriola
Oriola

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: