Oriola Marashi është modelja më me zë shqiptare.

Ajo shumë shpesh arrin të marrë vëmendje me postimet e saj në Instagram.

Së fundi ajo ka hedhur një storie në të cilën shfaqet e zhveshur në pjesën e lartë të trupit.

Përveç formave trupore modelja njihet edhe për bukurinë e saj.

Oriola është njëra ndër modelet me format trupore më të mira.

Ajo shfaqet shumë provokuese dhe nuk ngujon që këtë ta ndajë me ndjekësit e saj.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: