Modelja Oriola Marashi është ndër personazhet më të komentuara për format e saj trupore.
Ndërkohë, në rrjete sociale ajo është shumë aktive, me plot 501 mijë ndjekës. Së fundmi, përmes disa imazheve tërheqëse, Oriola ka mahnitur me pozat e marra në një makinë luksoze.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Veshja e ngushtë i nxjerr në pah format trupore duke treguar më shumë se ç’duhet. Marashi po kalon disa kohë me të dashurin e saj, futbollistin, Eros Grezda.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb