Nga: ENEIDA CAKERRI

300 gr karkaleca
1 qepë të njomë
2 thelpinj hudhra
1 lugë pastë kerri
200 ml qumësht kokosi
1 gotë oriz basmati
4 domate qershi
Vaj ulliri
1 lugë gjalpë
Kripë/piper të zi
Majdanoz

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb