Nëse jeni në kërkim të inspirimit, mund të jetë pikërisht rasti juaj. Nuk ka asgjë më të pritshme se nata e çmimeve Oscar, jo vetëm për pjesëmarrësit e kinemasë, por edhe për modën, look-un dhe make-up.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Nga skena e Dolby Theatre në Los Angeles është zhvilluar mbrëmë ndarja e Oscarit si dhe festa pas mbrëmjes së ndarjes së çmimeve, në natën më të pritur nga yjet e Hollywoodit.

Ja një seri fotosh të seleksionuara si më të bukurat nga divat dhe të famshmit që morën pjesë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb