OSHEE me anë të një njoftimi për mediat shprehet se se në datat 18 dhe 19 shtator 2019 do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, sakimi do të ndodhë për shkak të riparimeve që po bëhen në disa kabina elektrike.

Njoftim për abonentët në Tiranë:

Stakim i datës 18-19 Shtator?

Për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave, në datat 18-19 shtator do të stakohet energjia ⚡️ në disa zona në kryeqytet?

18 shtator??

12:00-15:00

rruga “Mihal Duri”✔️

09:00-13:30

Rruga “Agush Gjergjevica”, Rruga “Todi Shkurti”, rruga “Budi” si dhe një pjesë e Qytetit Studenti✔️

09:00-12:00

rruga “Sandër Prosi” pranë Fondit të Sigurimeve Shoqërore✔️

19 shtator??

09:00-15:00

Rruga e Elbasanit pranë ish-Trikotazhit pjesërisht✔️

09:00-13:30

Rruga “Agush Gjergjevica”, Rruga “Todi Shkurti”, rruga “Budi” si dhe një pjesë e Qytetit Studenti✔️

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb