OSHEE me anë të një njoftimi për mediat bën me dije se si rezultat i problemeve në një kabinë private, kanë mbetur pa nergji elektrike pjesërisht zona e Unazës së Re dhe Yzberishti.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, si pasojë e problemeve në kabinnën private “Bruçi” ku janë djegur automatet, do të mbeten pa energji për një farë kohe pjesë të konsiderueshme zona të lartpërmendura.

Njoftimi i OSHEE-së të Tiranës:

Pershendetje.

Per shkak te nje defekti ne kabinen private “Bruci” ku jane djegur automatet, kanë mbetur pa energji pjesërisht zona e Unazës së Re dhe një pjesë e Yzberishtit.

Grupet e avarisë së OSHEE janë në terren dhe po punojnë për riparimin e defektit

(d.xh/balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb