Nëpërmjet një njoftimi zyrtar, OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në disa zona të Vorës.

Në njoftim saktësohet, se nga ora 9:00 deri në 14:00 do të stakohet energjia elektrike për shkak të rikonstruksionit të kabinave, në disa biznese dhe tre pallate në qendër të Vorës.

Njoftimi i OSHEE:

Mirmbrema/Njoftim për abonentët #Tiranë
Stakim, 26 korrik

Në kuadër të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 26 korrik gjatë intervalit kohor 09:00-14;00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:
Disa biznese dhe 3 pallate në qendër Vorë

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb