OSHEE njofton se të gjithë shqiptarët mund të paguajnë online faturën e dritave dhe po ashtu thotë se pagesa mund të bëhet edhe në sportelet e kompanisë nga ora 07:00 deri në 13:00.

Në njoftim saktësohen edhe adresat ku mund të bëhet pagesa online.

Postimi i OSHEE:

👉Pagesa e faturës mund të bëhet online përmes

Ëeb oshee.al

Aplikacioneve bankare

e-albania

👉Mjafton të regjistroheni duke futur të dhënat e sakta që kërkohen

👉Gjithashtu, sportelet tona janë hapur çdo ditë 07:00 – 13:00

👉Mund të përdorni edhe sportelet e postës, bankave dhe transferimit të parave ✔️

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb