OSHEE me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se lajmëron se nesër do të ketë stakime energjie në disa zona të Tiranës.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, do të ketë stakime energjie në disa zona të Vorës, Farkës, Ndroqit etj.

Postimi i OSHEE:  

Pershendetje. Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 3 korrik

Për shkak të punimeve të planifikuara në një nga fiderat e NST Vorë dhe NST Ndroq, do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

10:00-14:00

Gërdec, Marqinet

09:00-15:00

Pjesërisht rruga “Siri Kodra”, rruga “Besa”, fshati Çekë

09:00-14:00

Mullet

10:00-13:00

Pjesërisht zona e Farkës

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb