TIRANË

OSHEE përmes një njoftimi për mediat bën me dije zonat në Tiranë, ku do të ndërpritet energjia elektrike. Në njoftim nënvizohet se do të ndërpriten dritat në disa zona të kryeqytetit për një interval të caktuar kohe.

Njoftimi i OSHEE:

Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim i datës 18-19 maj

Për shkak të investimit në kabina, në datën 18 maj do të stakohet energjia elektrike gjatë intervalit kohor 09:00-15:00, në këto zona në Tiranë:

18 maj, ora 09:00-15:00

Zona nga Ura e Limuthit-Vorë (Autostrada Tiranë-Durrës), rruga “Mine Peza”, rruga “Memo Meto”, rruga “Ferit Xhajko”,  rruga “Sitki Cico”,  rruga “Arkitekt Kasemi”, zona tek Brryli, rruga “Gaqo Tashko”

18 maj, 09:00-16:00

Rruga “Besim Fagu” pranë rrugës “5Maji”, rruga “Riza Cuko”, rruga “Lord Bajron”

19 maj, ora 09:00-15:00

Zona nga Ura e Limuthit-Vorë (Autostrada Tiranë-Durrës)

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb