Operatori i Shpërndarjes të Energjisë Elektrike, OSHEE njofton se në datat 15-16 korrik do të stakohet energjia elektrike në disa zona të Tiranës.


OSHEE thotë se stakimi i energjisë elektrike do të ndodhë për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave.


Njoftim për abonentët Tiranë


Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, investim që po zbatohet në Tiranë, në datat 15-16 korrik do të stakohet energjia në disa zona në kryeqytet

15 korrik

09:00-16:00

rruga “Shyqyri Peza”, rruga “Gaqo Tashko”

9:00-11:00

zona Mëzez, prane Top Channel

11:00-15:00

zona Fushë Mëzez

9:00-15:00

zona e Astirit

9:00 12:00

rruga “Hasan Ceka”, pranë rrugës “Don Bosko”,

12:00-15:00

rruga “Eshref Frashëri”

09:30-15:00

rruga “Jordan Misja”

16 korrik

09:00-16:00

Rruga “Njazi Meka”, rruga “Andrea Mano”, rruga “Niko Avrami”

9:00-11:00.

zona Kodër Mëzez

11:00- 13:00

zona Yzberisht, prane KMY.

13:00- 15:00

Zona e Astirit

09:00-15:00

rruga “Teodor Keko”. Rruga “Vaso Pasha”, rruga “Nikolla Tupe”, rruga e Barrikadave, rruga “Ludovik Shllaku”, rruga “Muhamet Gjollesha”,

09.00-13.00

rruga “Astrit Balluku”, rruga “Myslym Shyri” , zona prane Bul. “Gjergj Fishta”

09:30-15:00

rruga “Mine Peza”, rruga e Durrësit, rruga “Mehmet Brocaj”

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb