OST njofton qytetarët e Tiranëse se nesër do kenë ndërprerje të energjisë elektrike.

Për shkak të remontit të OST në linjat 10kV të Fidrave F2, F3 NST Farkë, në datën 4 dhjetor gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet pjesërisht energjia në këto zona në Tiranë:

Bërzhitë, Mullet, Baldushk, Ibë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb