Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më dashura e bukura shqiptare.

Ajo veç zërit të ëmbël e pamjes mahnitëse, njihet dhe si partnerja e aktorit të humorit Besard Kallaku, me të cilën kanë edhe një vajzë.

Sakaq, së fundmi, Xhensila ka publikuar në rrjete sociale një video, ku shfaqet pa asnjë “grimcë makijazhi” në fytyrë, por mbi të gjitha e zhveshur.

Nuk dihet ende nëse video në fjalë është pjesë e një videoklipi, apo një album i ri muzikor.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb