Pak ditë pasi paralajmëroi rikthimin në muzikë, në një bashkëpunim me Butën, Era Istrefi është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo është shfaqur tepër seksi brenda makinës së saj luksoze dhe ajo që bie në sy është që veshur nuk mbante reçipeta.

Sakaq, hera e fundit që Era Istrefi ka realizuar një projekt shqip ka qenë ai me motrën e saj Nora, “Nuk e di”, në prill të 2019.

Ndërsa bashkëpunimi i fundit ndërkombëtar ka qenë ai me Ikaly Sencan dhe Arash, “No Maybes”, i publikuar gjatë periudhës së izolimit nga pandemia në mars të këtij viti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: