sh-deputeti i LSI-së Luan Rama, me anë të një video të publikuar në “Facebook”, tregon lagjen “Partizani” në Vlorë.

“Kjo është Vlora reale, e qytetarëve të braktisur, Vlora e njerëzve hallexhinj për të cilët askush nuk është kujtuar. Kjo është Vlora që ka deputet kryeministrin Edi Rama”, shprehet ai pasi dëgjon shqetësimet e banorëve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: